Vapsolo Mars 50000 Puff Vape

Vapsolo Mars 50000 Puff Vape
Introducerea Produsului:
Vapsolo Mars 50000 Puff Vape are un afișaj de putere, stocare vizibilă a uleiului și bobine cu plasă dublă (1,0Ω) cu moduri Normal și Pulse pentru vaping personalizat. Alimentat de o baterie reîncărcabilă de 850 mAh (port de tip-C) și echipat cu un comutator de reglare a fluxului de aer și un indicator luminos de putere, Vapsolo Mars 50000 Puff Vape oferă până la 50.000 de pufuri de aromă și vapori consistente.
Trimite anchetă
Descriere
Parametrii tehnici

Cum să obțineți prețul

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Director de vânzări Cathy Baish
Număr WhatsApp: +8613316929336 1
Telegramă: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Descrierea produselor

 

Vapsolo Mars 50000 Puff Vape are un afișaj de putere, stocare vizibilă a uleiului și bobine cu plasă dublă (1,0Ω) cu moduri Normal și Pulse pentru vaping personalizat. Alimentat de o baterie reîncărcabilă de 850 mAh (port de tip-C) și echipat cu un comutator de reglare a fluxului de aer și un indicator luminos de putere, Vapsolo Mars 50000 Puff Vape oferă până la 50.000 de pufuri de aromă și vapori consistente. Pentru control, vizibilitate și longevitate într-un singur dispozitiv, alege Vapsolo Mars 50000 Puff Vape.

Vapsolo Mars 50000 Puff Vape – Control total, longevitate maximă, vizibilitate inteligentă, bobină cu plasă duală
Vapsolo Mars 50000 Puff Vape: Control total, longevitate maximă
Piața de vape de unică folosință a suferit de mult de o problemă comună: utilizatorii nu știu niciodată cât de mult e-lichid sau durata de viață a bateriei rămâne. Vapsolo Mars 50000 Puff Vape rezolvă acest lucru cu o suită de funcții inteligente, rar întâlnite la unitățile de unică folosință. De la un afișaj al puterii și stocarea vizibilă a uleiului până la moduri duale și flux de aer reglabil, acest dispozitiv vă oferă control complet. Mai jos este o privire detaliată asupra a ceea ce face Vapsolo Mars un adevărat schimbător de joc.

Vizibilitate inteligentă: afișaj de putere și stocare vizibilă a uleiului
Majoritatea vaporilor de unică folosință sunt o „cutie neagră” – vapezi până când aroma se estompează sau bateria se stinge fără avertisment. Vapsolo Mars 50000 Puff Vape elimină această frustrare.

Afișare putere: un ecran digital clar arată nivelul rămas al bateriei în timp real. Nu vei fi niciodată prins cu nerăbdare de un dispozitiv mort.

Depozitare vizibilă a uleiului: o fereastră transparentă vă permite să vedeți exact cât e-lichid a rămas. Acest lucru vă permite să planificați din timp și să știți când să înlocuiți dispozitivul.

Numai aceste două caracteristici îl deosebesc pe Vapsolo Mars de aproape orice altă unitate de unică folosință de pe piață. Transparența generează încredere, iar Vapsolo Mars o oferă.

Mod dublu: Normal vs. Puls
Vapsolo Mars oferă două moduri de operare distincte pentru a se potrivi preferințelor dvs.:

Modul normal: dă prioritate eficienței bateriei și atrage fluide și consecvente. Ideal pentru vapoarea pe tot parcursul zilei atunci când doriți o utilizare prelungită.

Modul Pulse: Oferă mai multă putere pentru vapori mai denși și o lovitură mai puternică în gât. Perfect pentru momentele în care îți dorești o experiență mai intensă.

Un indicator luminos dedicat de alimentare arată ce mod este activ, astfel încât să știți întotdeauna cum funcționează dispozitivul. Comutarea între moduri este simplă și permite unui dispozitiv să servească două stiluri de vaping foarte diferite.

Bobine cu plasă duală pentru o aromă superioară
Multe de unică folosință folosesc o singură bobină, ceea ce poate duce la încălzire neuniformă și la o aromă redusă. Vapsolo Mars 50000 Puff Vape are două bobine de plasă de 1,0Ω. Bobinele cu plasă sunt recunoscute pe scară largă pentru suprafața lor mai mare, care încălzește e-lichidul mai uniform și produce:

Aromă mai bogată, mai plină în comparație cu bobinele tradiționale de sârmă

Absorbție mai rapidă pentru a preveni loviturile uscate

Producție constantă de vapori de la prima pufătură până la ultima

Cu două bobine de plasă care lucrează în paralel, Vapsolo Mars asigură că, chiar și după mii de pufături, aroma rămâne vibrantă și fidelă profilului original.

Flux de aer reglabil: personalizați-vă desenul
Fluxul de aer este un factor critic în satisfacția vapingului, totuși majoritatea obiectelor de unică folosință nu oferă nicio ajustare. Vapsolo Mars include un comutator de reglare a fluxului de aer, permițându-vă să reglați fin rezistența la tragere:

Flux de aer mai strâns: produce o retragere de la gură la plămân (MTL) similar cu o țigară tradițională. Ideal pentru foștii fumători și cei care preferă un hit restrâns.

Flux de aer mai deschis: creează o retragere directă către plămâni (DTL) cu nori de vapori mai mari. Perfect pentru urmăritorii de nor și pasionații de arome.

Acest nivel de personalizare este aproape nemaiauzit în dispozitivele de unică folosință. Indiferent dacă preferați o tragere strânsă, asemănătoare unei țigări, sau o inspirație lejeră și aerisită, Vapsolo Mars se adaptează la dvs.

Baterie reîncărcabilă de 850 mAh cu port de tip C
Numărul mare de pufături necesită o putere substanțială. Vapsolo Mars este echipat cu o baterie de 850 mAh care este complet reîncărcabilă printr-un port de tip C. Beneficiile cheie includ:

Încărcare rapidă de tip C: mai rapidă și mai convenabilă decât micro-USB. O încărcare completă durează minim.

Design reîncărcabil: Spre deosebire de multe obiecte de unică folosință care aruncă un rezervor parțial plin atunci când bateria se stinge, Vapsolo Mars vă permite să reîncărcați și să terminați până la ultima picătură de e-lichid.

Ieșire constantă: Sistemul de gestionare a bateriei menține tensiunea stabilă, astfel încât ultimul tău puf este la fel de satisfăcător ca primul.

Includerea unui port de tip C înseamnă, de asemenea, că probabil că aveți deja un cablu compatibil acasă, eliminând nevoia de încărcătoare proprietare.

15 arome premium
Vapsolo Mars 50000 Puff Vape este disponibil în 15 arome realizate cu grijă:

Peach Mango Pineapple – Un trio tropical de piersici dulci, mango copt și ananas acidulat

Black Ice Dragon Fruit – Fructul dragonului exotic, cu un finisaj rece și înghețat

Sour Blue Dust – Tartă cu aromă de bomboane de zmeură albastră

Strawberry Raspberry Cherry Ice – Un amestec de fructe de pădure și cireșe îmbunătățit cu mentol

Sour Gush – Profil de bomboane acrișoare cu subtonuri suculente

Lemon Lime – Amestec crocant de citrice de lămâie și lime

Limonadă roz – limonada roz dulce și acidă

Watermelon Ice – Pepene verde suculent, cu o răcoare răcoritoare

Strawberry Banana – Banană cremoasă combinată cu căpșuni dulci

Peach Berry – Piersici coapte amestecate cu fructe de padure amestecate

Strawberry Kiwi – O fuziune clasică de fructe acidulate și dulci

Pepene verde cu zmeură – Pepene dulce cu note de zmeură

Fructul pasiunii Kiwi – Combinație tropicală de kiwi și fructul pasiunii

Cherry Berry – Cireș îndrăzneț amestecat cu fructe de pădure asortate

Limonadă cu piersici – limonada dulce cu piersici și acidulată

Fiecare aromă este optimizată pentru sistemul de bobine cu plasă dublă, asigurându-se că, indiferent dacă sunteți în modul Normal sau Pulse, gustul rămâne curat, vibrant și satisfăcător.

Avantaje practice pentru utilizarea de zi cu zi
Dincolo de specificații, Vapsolo Mars 50000 Puff Vape oferă mai multe beneficii reale:

Tragere activată prin tragere – Fără butoane. Doar inspirați pentru a activa.

Construcție rezistentă la scurgeri – Designul complet etanș previne scurgerile dezordonate.

Zero întreținere – Fără reumplere sau schimbare a bobinei. Doar reîncărcați atunci când este necesar.

Afișaj informativ – Cunoaște-ți nivelul bateriei și al uleiului dintr-o privire.

Experiență personalizabilă – Reglați fluxul de aer și comutați modurile pentru a se potrivi preferințelor dvs.

Pentru cine este acest produs?
Vapsolo Mars 50000 Puff Vape este ideal pentru:

Vaporii orientați spre control care doresc să vadă nivelul bateriei și al uleiului

Iubitorii de personalizare care apreciază fluxul de aer reglabil și modurile duale

Utilizatori grei care au nevoie de un dispozitiv reîncărcabil pentru a ajunge la 50.000 de pufături

Căutători de arome care apreciază performanța bobinei cu plasă dublă

Comercianții cu amănuntul care caută o unică de unică folosință bogată în caracteristici, care să iasă în evidență față de concurență

Verdictul final
Vapsolo Mars 50000 Puff Vape nu este doar un alt dispozitiv de unică folosință, ci este un dispozitiv de vapoare complet care se întâmplă să fie de unică folosință. Combinația dintre un afișaj de putere, stocare vizibilă a uleiului, bobine cu plasă dublă, moduri Normal/Puls, flux de aer reglabil și o baterie reîncărcabilă de 850 mAh cu port de tip C este fără precedent în această categorie de produse. Adăugați 15 arome premium și până la 50.000 de pufuri și aveți un dispozitiv care oferă transparență, personalizare și longevitate într-un singur pachet impresionant. Pentru vaporatorii care refuză să facă compromisuri în ceea ce privește controlul sau performanța, Vapsolo Mars este alegerea clară.

Specificațiile produsului

Pufături: 50000

Bobina:Bobina de plasă de 1,0Ω

Baterie:Baterie reîncărcabilă de 850 mAh (port de tip-C) și echipată cu un comutator de reglare a fluxului de aer și indicator luminos de alimentare

Baterie:850mAh

 

Ca un de încrederevape de unică folosință en-grosfurnizor, păstrămVapsolo Mars 50000 Puff Vapeîn stoc la noidepozit UEpentrulivrare rapidași timpi de livrare scurti. TheCantitatea minima de comanda este de 100 buc, iar aromele mixte sunt permise într-o singură comandă. Contactați echipa noastră de vânzări laWhatsApppentru prețuri cu ridicata, stoc-în timp real și detalii despre livrarea în vrac.

 

Lista de arome

 

Lista de arome Vapsolo Mars 50000 Puff Vape

Vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări pentru lista completă de arome Vapsolo Mars 50000 Puff Vape.

 

Fotografii cu produse

 

be16f6ff-7ffb-4085-9b0a-80f1a4d46264

vapsolo mars 50000 puffs 1

vapsolo mars 50000 puffs 3

vapsolo mars 50000 puffs 2

 

Întrebări frecvente despre Vapsolo Mars 50000 Puff Vape

 

FAQ

1. Care este MOQ-ul pentru Vapsolo Mars 50000 Puff Vape?

Cantitatea noastră minimă de comandă este100 buc. Puteți amesteca diferite arome în cadrul comenzii de 100 buc.

2. Unde se află depozitul dumneavoastră? Cât este timpul de livrare?

Avem stoc în depozitul UE. Odată confirmată plata, bunurile vor fi expediate rapid. Timpul de tranzit către majoritatea țărilor europene este de aproximativ 3-7 zile lucrătoare.

3. Vapsolo Mars 50000 Puff Vape este reîncărcabil?

Da. Dispozitivul este construit cu o baterie reîncărcabilă, care acceptă încărcarea repetată pentru a utiliza pe deplin e-lichidul din interior.

4. Ce face ca Vapsolo Mars 50000 Puff Vape să iasă în evidență?

Vapsolo Mars 50000 Puff Vape este un vaporizator de unică folosință-de mare capacitate, cu livrare de arome premium și performanță de lungă{2}}durată, ideal atât pentru utilizatorii finali, cât și pentru cumpărătorii angro.

5. La câte pufuri poate ajunge Vapsolo Mars 50000 Puff Vape?

Este evaluat până la50.000 de pufături, echipat cu bobină de plasă avansată pentru a păstra aroma stabilă pe tot parcursul utilizării. Pufurile reale pot varia în funcție de obiceiurile de inhalare.

 

 

Cum se comandă

 

Pasul 1 Trimiteți întrebarea

Trimiteți întrebarea dvs. prin e-mail, WhatsApp sau site-ul nostru oficial. Vă rugăm să împărtășiți cerințele dvs.: modele de vape, cantitatea comenzii și țara de destinație. Vă vom contacta cu o ofertă de cost. Apoi discutăm detaliile comenzii și emitem factura proforma.

product-2848-1600

Pasul 2 Efectuați plăți

 

Confirmați factura proforma și finalizați plata. Sunt disponibile mai multe opțiuni de plată pentru confortul dvs.:

\\u2011 Transferuri bancare locale (Europa/Australia/Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Criptomonedă

product-2848-1600

Pasul 3 Aranjați comanda

Pentru articolele în stoc: mărfurile vor fi expediate în 2\\u20113 zile lucrătoare.

Pentru articolele din stoc: timpul de producție variază în funcție de model, în general 7\\u201115 zile lucrătoare.

product-2848-1600

Pasul 4 Expediere

Numărul de urmărire va fi furnizat odată ce mărfurile sunt expediate. Operăm depozite înChina și Europa:\\u2011 Depozit în Europa: 3\\u20115 zile lucrătoare pentru livrare\\u2011 Depozit în China: 10\\u201115 zile lucrătoare pentru livrare

Notă: Puteți urmări expedierea pe site-urile web oficiale ale DHL, DPD, FedEx și alți transportatori.

product-2848-1600

Pasul 5 Chitanța pachetului și feedback

După primirea coletului, vă rugăm să inspectați articolele și cantitățile pentru a verifica că totul este în stare bună. În cazul în care apar probleme, vă rugăm să ne contactați imediat. Am aprecia foarte mult dacă ne-ați putea lăsa feedbackul dvs. Recenzia dvs. este de mare valoare pentru afacerea noastră.

product-2848-1600

 

Întrebări frecvente despre comandă

 

FAQ

2. Cum pot avea încredere în tine?

R: Încrederea se află în centrul afacerii noastre globale en-gros. Suntem un furnizor de vape en-gros consacrat, cu o experiență vastă de export, care deservește distribuitori, lanțuri de comercianți cu amănuntul și revânzători din Europa, America de Nord, Asia de Sud-Est și Oceania.

Serviciu de mostre: puteți solicita mostre de produse pentru a inspecta calitatea construcției, performanța aromei și manopera înainte de comenzile oficiale.

Acreditări verificate: certificatele de conformitate relevante și referințele clienților sunt disponibile la cerere.

Tranzacție sigură: adoptăm metode de plată sigure și facturi comerciale formale pentru fiecare tranzacție.

Probă de comandă: vă recomandăm cu căldură o comandă de probă mică pentru colaborarea inițială. Acest lucru vă permite să evaluați calitatea produselor noastre, stabilitatea aprovizionării și asistența postvânzare fără riscuri, înainte de a vă angaja la achiziții în vrac la scară largă.

2. Ce produse comercializați cu ridicata?

Furnizăm un portofoliu complet de produse autentice pentru vapoare, inclusiv cele mai vândute vape de unică folosință, sisteme de pod, hardware pentru vapoare, lichide și accesorii de suport de la mărcile principale de top. Achizițiile în loturi mixte sunt disponibile pentru nevoile dvs. de afaceri.

3. Acceptați comenzile de probă mici?

Da. Acceptăm comenzi de probă pentru noi parteneri. Comenzile de probă vă permit să testați performanța produsului, timpul de livrare și serviciul nostru general înainte de a vă angaja la cooperarea de distribuție în bloc sau exclusivă. MOQ variază în funcție de articol, vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări pentru informații detaliate.

4. Care este timpul dumneavoastră de livrare pentru comenzi?

Cu un stoc suficient, majoritatea comenzilor standard în vrac pot fi expediate în termen de 1\\u20113 zile lucrătoare. Pentru articolele din stoc sau comenzile personalizate mari, vânzările noastre vă vor informa în avans despre programul exact de producție și livrare.

5. În ce țări sau regiuni expediați?

Rețeaua noastră de vânzări acoperă Europa, America de Nord, Regatul Unit, Asia de Sud-Est și Oceania. Soluțiile de transport sunt adaptate conform cerințelor locale de conformitate. Vă rugăm să confirmați accesibilitatea pieței țintă cu vânzările noastre înainte de a plasa o comandă.

6. Ce metode de plată sunt disponibile?

Acceptăm plățile comerciale transfrontaliere securizate obișnuite. Opțiunile disponibile specifice vor fi partajate de reprezentantul nostru de vânzări atunci când inițiați o anchetă. Toate tranzacțiile vin cu facturi comerciale formale.

7. Pot aplica pentru distribuție exclusivă?

Da. Oferim parteneriate de distribuție exclusive pentru parteneri locali calificați. Vă rugăm să ne trimiteți antecedentele companiei dvs., scara pieței locale și planul de afaceri, echipa noastră va analiza și discuta cu dvs. termenii de cooperare ulterioare.

8. Ce zici de serviciul post-vânzare?

Oferim asistență postvânzare profesională pentru probleme legate de calitatea produselor. Vă rugăm să păstrați fotografiile sau videoclipurile pentru articolele defecte și să contactați echipa noastră de asistență în intervalul de timp specificat după sosirea mărfurilor. Daunele cauzate de transportul necorespunzător sau de folosirea greșită de către oameni nu sunt acoperite.

Dacă aveți nevoie de informații suplimentare care nu sunt enumerate aici, nu ezitați să contactați echipa noastră de vânzări angro.

 

 

 

 

 

 

 

Tag-uri populare: vapsolo mars 50000 puff vape, China vapsolo mars 50000 puff vape furnizori, fabrică, Aivono Magic 20000 Puff, Elfbar Ice King Pro 40k Puffs Vape, Vapsolo Mars 50000 Puff Vape, Vapsolo Quads 80k Puffs Vape, Vapsolo Sixer 180K Vape, Vapsolo Vape

Trimite anchetă
tu îl visezi, noi îl proiectăm
Putem crea vapa viselor tale
contactaţi-ne