Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape

Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape
Introducerea Produsului:
jnr falcon 16000puff
moq 100 buc
nic 0/2/3/5%
Trimite anchetă
Descriere
Parametrii tehnici

Cum să obțineți prețul

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Director de vânzări Cathy Baish
Număr WhatsApp: +8613316929336 1
Telegramă: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Descrierea produselor

 

Jnr falcon 16000 puf

Vă prezentăm Jnr Falcon 16000 Puff, un dispozitiv de vaping revoluționar conceput pentru entuziaștii care caută longevitate și aromă premium într-un singur pachet compact. Cu o capacitate impresionantă de 22 ML de E-lichid, acest dispozitiv vă permite să vă bucurați de sesiuni prelungite fără a fi nevoie constantă de reumplere. Este echipat cu o baterie de 850 mAh care asigură o durată mai lungă a experienței de vaporizare, oferindu-vă aproximativ 16.000 de pufături înainte de a avea nevoie de o reîncărcare.

Jnr Falcon nu este doar despre cantitate; aduce și calitatea în prim plan. Având un design artizanal din cristal, este elegant și atrăgător din punct de vedere vizual, făcându-l un accesoriu atractiv pentru orice vaper. Tehnologia cu plasă dublă îmbunătățește și mai mult profilul de aromă, asigurându-se că fiecare puf oferă gustul bogat și satisfăcător pe care îl dorești.

Indiferent dacă preferați o experiență-fără nicotină sau un zgomot ușor, Jnr Falcon vă oferă trei opțiuni de concentrație a nicotinei: 0%, 2% și 5%. Această versatilitate permite utilizatorilor să-și adapteze experiența de vaping în funcție de preferințele lor individuale.

În plus, dispozitivul este echipat cu capabilități de încărcare rapidă de tip-C și Lightning, asigurându-vă că petreceți mai puțin timp așteptând și mai mult timp bucurându-vă de aromele preferate. Vorbind despre arome, Jnr Falcon se mândrește cu o varietate uimitoare, inclusiv opțiuni atrăgătoare precum Blackberry Red Raspberry, Blue Razz Ice, Mango Passion Fruit, Strawberry Kiwi și multe altele-un total de 28 de amestecuri unice de arome care îți vor ispiti papilele gustative.

Îmbunătățiți-vă jocul de vaping cu Jnr Falcon 16000 Puff-unde inovația se întâlnește cu răsfăț. Perfect atât pentru vaporii noi, cât și pentru profesioniștii experimentați, acest dispozitiv este gata să vă ducă experiența de vaping la noi culmi.

Specificațiile produsului

Pufături: 16000

Capacitate e-lichid:22 ml

Baterie:850mAh

 

Ca un de încrederevape de unică folosință en-grosfurnizor, păstrămJnr Falcon 16000 Puff Good Vapeîn stoc la noidepozit UEpentrulivrare rapidași timpi de livrare scurti. TheCantitatea minima de comanda este de 100 buc, iar aromele mixte sunt permise într-o singură comandă. Contactați echipa noastră de vânzări laWhatsApppentru prețuri cu ridicata, stoc-în timp real și detalii despre livrarea în vrac.

 

Lista de arome

 

Lista de arome de Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape

  1. 🍓 Facem doar cu ridicata, de obicei moq-ul nostru de 100 buc, dacă pentru uz personal, puteți verifica un alt site: www.boodshopping.com
  2. 🧊 Dacă doriți mai multe detalii (preț și stoc), ne puteți trimite un mesaj pe whatsapp (+ 🍓 8613392808096) sau ne puteți trimite o întrebare.
  3. 🍓 Cele mai multe vape sunt pe stoc, avem și depozit în Europa.
  4. 🧊 Despre timpul de livrare: 10-15 zile (livrare din China), 4-7 zile (navigare din depozitul din Europa), oferim serviciu de livrare din ușă în ușă.
  5. 🍓 Despre plata: transfer bancar + 🍓 USDT + 🍓 West Union
  6. 🍓 OBȚINEȚI UN EMAIL lynn@baishvape.com
  7. 🍓 SUNALĂ + 🍓 8617328511751 + 🍓 8613316929336 + 🍓 8613392898096
  8. 🍓 COD POSTAL 999077
  9. 🍓 PENTRU LOCAȚIA Camera 2, 3 + 🍓 F, Clădirea Comercială Ruby, 480 Nathan Road, Kowloon, Hongkong, China

 

Fotografii cu produse

 

jnr falcon 16000 puff 4

9-Strawberry-Ice

10-Mixed-Berries

11-Watermelon-Bubblegum

12-Sour-Apple-Ice

13-Peach-Ice

 

Întrebări frecvente despre Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape

 

FAQ

1. Care este MOQ-ul pentru Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape?

Cantitatea noastră minimă de comandă este100 buc. Puteți amesteca diferite arome în cadrul comenzii de 100 buc.

2. Unde se află depozitul dumneavoastră? Cât este timpul de livrare?

Avem stoc în depozitul UE. Odată confirmată plata, bunurile vor fi expediate rapid. Timpul de tranzit către majoritatea țărilor europene este de aproximativ 3-7 zile lucrătoare.

3. Este Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape reîncărcabil?

Da. Dispozitivul este construit cu o baterie reîncărcabilă, care acceptă încărcarea repetată pentru a utiliza pe deplin e-lichidul din interior.

4. Ce face ca Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape să iasă în evidență?

Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape este un vaporizator de unică folosință-de mare capacitate, cu livrare de arome premium și performanță de lungă-durată, ideal atât pentru utilizatorii finali, cât și pentru cumpărătorii angro.

5. La câte pufuri poate ajunge Jnr Falcon 16000 Puff Good Vape?

Este evaluat până la16.000 de pufuri, echipat cu bobină de plasă avansată pentru a păstra aroma stabilă pe tot parcursul utilizării. Pufurile reale pot varia în funcție de obiceiurile de inhalare.

 

 

Cum se comandă

 

Pasul 1 Trimiteți întrebarea

Trimiteți întrebarea dvs. prin e-mail, WhatsApp sau site-ul nostru oficial. Vă rugăm să împărtășiți cerințele dvs.: modele de vape, cantitatea comenzii și țara de destinație. Vă vom contacta cu o ofertă de cost. Apoi discutăm detaliile comenzii și emitem factura proforma.

product-2848-1600

Pasul 2 Efectuați plăți

 

Confirmați factura proforma și finalizați plata. Sunt disponibile mai multe opțiuni de plată pentru confortul dvs.:

\\u2011 Transferuri bancare locale (Europa/Australia/Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Criptomonedă

product-2848-1600

Pasul 3 Aranjați comanda

Pentru articolele în stoc: mărfurile vor fi expediate în 2\\u20113 zile lucrătoare.

Pentru articolele din stoc: timpul de producție variază în funcție de model, în general 7\\u201115 zile lucrătoare.

product-2848-1600

Pasul 4 Expediere

Numărul de urmărire va fi furnizat odată ce mărfurile sunt expediate. Operăm depozite înChina și Europa:\\u2011 Depozit în Europa: 3\\u20115 zile lucrătoare pentru livrare\\u2011 Depozit în China: 10\\u201115 zile lucrătoare pentru livrare

Notă: Puteți urmări expedierea pe site-urile web oficiale ale DHL, DPD, FedEx și alți transportatori.

product-2848-1600

Pasul 5 Chitanța pachetului și feedback

După primirea coletului, vă rugăm să inspectați articolele și cantitățile pentru a verifica că totul este în stare bună. În cazul în care apar probleme, vă rugăm să ne contactați imediat. Am aprecia foarte mult dacă ne-ați putea lăsa feedbackul dvs. Recenzia dvs. este de mare valoare pentru afacerea noastră.

product-2848-1600

 

Întrebări frecvente despre comandă

 

FAQ

2. Cum pot avea încredere în tine?

R: Încrederea se află în centrul afacerii noastre globale en-gros. Suntem un furnizor de vape en-gros consacrat, cu o experiență vastă de export, care deservește distribuitori, lanțuri de comercianți cu amănuntul și revânzători din Europa, America de Nord, Asia de Sud-Est și Oceania.

Serviciu de mostre: puteți solicita mostre de produse pentru a inspecta calitatea construcției, performanța aromei și manopera înainte de comenzile oficiale.

Acreditări verificate: certificatele de conformitate relevante și referințele clienților sunt disponibile la cerere.

Tranzacție sigură: adoptăm metode de plată sigure și facturi comerciale formale pentru fiecare tranzacție.

Probă de comandă: vă recomandăm cu căldură o comandă de probă mică pentru colaborarea inițială. Acest lucru vă permite să evaluați calitatea produselor noastre, stabilitatea aprovizionării și asistența postvânzare fără riscuri, înainte de a vă angaja la achiziții în vrac la scară largă.

2. Ce produse comercializați cu ridicata?

Furnizăm un portofoliu complet de produse autentice pentru vapoare, inclusiv cele mai vândute vape de unică folosință, sisteme de pod, hardware pentru vapoare, lichide și accesorii de suport de la mărcile principale de top. Achizițiile în loturi mixte sunt disponibile pentru nevoile dvs. de afaceri.

3. Acceptați comenzile de probă mici?

Da. Acceptăm comenzi de probă pentru noi parteneri. Comenzile de probă vă permit să testați performanța produsului, timpul de livrare și serviciul nostru general înainte de a vă angaja la cooperarea de distribuție în bloc sau exclusivă. MOQ variază în funcție de articol, vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări pentru informații detaliate.

4. Care este timpul dumneavoastră de livrare pentru comenzi?

Cu un stoc suficient, majoritatea comenzilor standard în vrac pot fi expediate în termen de 1\\u20113 zile lucrătoare. Pentru articolele din stoc sau comenzile personalizate mari, vânzările noastre vă vor informa în avans despre programul exact de producție și livrare.

5. În ce țări sau regiuni expediați?

Rețeaua noastră de vânzări acoperă Europa, America de Nord, Regatul Unit, Asia de Sud-Est și Oceania. Soluțiile de transport sunt adaptate conform cerințelor locale de conformitate. Vă rugăm să confirmați accesibilitatea pieței țintă cu vânzările noastre înainte de a plasa o comandă.

6. Ce metode de plată sunt disponibile?

Acceptăm plățile comerciale transfrontaliere securizate obișnuite. Opțiunile disponibile specifice vor fi partajate de reprezentantul nostru de vânzări atunci când inițiați o anchetă. Toate tranzacțiile vin cu facturi comerciale formale.

7. Pot aplica pentru distribuție exclusivă?

Da. Oferim parteneriate de distribuție exclusive pentru parteneri locali calificați. Vă rugăm să ne trimiteți antecedentele companiei dvs., scara pieței locale și planul de afaceri, echipa noastră va analiza și discuta cu dvs. termenii de cooperare ulterioare.

8. Ce zici de serviciul post-vânzare?

Oferim asistență postvânzare profesională pentru probleme legate de calitatea produselor. Vă rugăm să păstrați fotografiile sau videoclipurile pentru articolele defecte și să contactați echipa noastră de asistență în intervalul de timp specificat după sosirea mărfurilor. Daunele cauzate de transportul necorespunzător sau de folosirea greșită de către oameni nu sunt acoperite.

Dacă aveți nevoie de informații suplimentare care nu sunt enumerate aici, nu ezitați să contactați echipa noastră de vânzări angro.

 

 

 

 

 

 

 

Tag-uri populare: jnr falcon 16000 puff bun vape, China jnr falcon 16000 puff bun vape furnizori, fabrică, Jnr Alien 10k Puffs Vape, JNR Falcon 16k Puffs Vape, Jnr Lila Kiss 60k Vape, JNR Rage Gorilla 55k Vape, JNR Shisha Hookah Max 22000puffs Vape, jnr vape

Trimite anchetă
tu îl visezi, noi îl proiectăm
Putem crea vapa viselor tale
contactaţi-ne